VENUE:SS|XC COURSE
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
Garden Valley, ID (Terrace Lakes)
 -  February 22, 2020
50 ATHLETES COMPETING IN 135 EVENTS
1 UNIFIED PARTNERS COMPETING IN 1 EVENTS

 
venue heat count=1

SS|XC COURSE

RUNNING ORDER OF EVENTS
SKIING-NORDIC - 1 K XC - 4 ATHLETES
SKIING-NORDIC - 500 M XC - 4 ATHLETES
SKIING-NORDIC - 50 M XC - 1 ATHLETES
SKIING-NORDIC - 100 M XC - 3 ATHLETES
SNOWSHOEING - 25 M SS - 4 ATHLETES
SNOWSHOEING - 50 M SS - 32 ATHLETES
SNOWSHOEING - 100 M SS - 37 ATHLETES
SNOWSHOEING - 200 M SS - 7 ATHLETES
SNOWSHOEING - 4 x 100 M Relay SS - 32 ATHLETES
SNOWSHOEING - 4 x 100 M Unified Relay SS - 4 ATHLETES
SNOWSHOEING - 1500 M SS - 8 ATHLETES
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-1   6/03/20 6:35 PM
1 K XC - HEAT - 01
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
40 COLLINS,HANNAH UPPER VALLEY BOBCATS 31 F 9.1909
______min______sec______hun
___
1 K XC - HEAT - 02
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
39 ALLISON,BRAD UPPER VALLEY BOBCATS 45 M 8.1434
______min______sec______hun
___
41 COLLINS,MICHAEL UPPER VALLEY BOBCATS 33 M 9.4245
______min______sec______hun
___
35 LANDER,DUSTIN GATE CITY 32 M 11.0187
______min______sec______hun
___
500 M XC - HEAT - 01
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
40 COLLINS,HANNAH UPPER VALLEY BOBCATS 31 F 4.8200
______min______sec______hun
___
SS|XC COURSE END OF PAGE 1   6/03/20 6:35 PM
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-2   6/03/20 6:35 PM
500 M XC - HEAT - 02
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
41 COLLINS,MICHAEL UPPER VALLEY BOBCATS 33 M 2.2514
______min______sec______hun
___
39 ALLISON,BRAD UPPER VALLEY BOBCATS 45 M 4.2200
______min______sec______hun
___
48 REMINGTON,BRYCE UPPER VALLEY BOBCATS 43 M 5.2500
______min______sec______hun
___
50 M XC - HEAT - 01
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
47 QUAYLE,JOHN UPPER VALLEY BOBCATS 42 M 1.2200
______min______sec______hun
___
100 M XC - HEAT - 01
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
48 REMINGTON,BRYCE UPPER VALLEY BOBCATS 43 M 1.0500
______min______sec______hun
___
35 LANDER,DUSTIN GATE CITY 32 M 1.2361
______min______sec______hun
___
47 QUAYLE,JOHN UPPER VALLEY BOBCATS 42 M 2.4449
______min______sec______hun
___
SS|XC COURSE END OF PAGE 2   6/03/20 6:35 PM
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-3   6/03/20 6:35 PM
25 M SS - HEAT - 01
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
46 PIRKLE,DESTINI UPPER VALLEY BOBCATS 25 F 0.1300
______min______sec______hun
___
25 M SS - HEAT - 02
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
5 EATON,SCOTT BOISE COMMUNITY 51 M 0.0700
______min______sec______hun
___
17 SANDMEYER,MAX BOISE COMMUNITY 54 M 0.2600
______min______sec______hun
___
27 JUDD,AARON BURLEY BOBCATS 23 M 0.3700
______min______sec______hun
___
50 M SS - HEAT - 01
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
25 CUEVAS,BRISEYDA BURLEY BOBCATS 14 F 0.1700
______min______sec______hun
___
33 WYATT,ANGELICA BURLEY BOBCATS 15 F 0.1800
______min______sec______hun
___
SS|XC COURSE END OF PAGE 3   6/03/20 6:35 PM
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-4   6/03/20 6:35 PM
50 M SS - HEAT - 02
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
29 LABRUM,DORA BURLEY BOBCATS 17 F 0.1700
______min______sec______hun
___
22 ANTHONEY,LARISA BURLEY BOBCATS 19 F 0.1800
______min______sec______hun
___
3 BRILZ,LEANN BOISE COMMUNITY 21 F 0.4700
______min______sec______hun
___
24 CONTRERAS,CARLEE BURLEY BOBCATS 17 F 35.0200
______min______sec______hun
___
50 M SS - HEAT - 03
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
43 EGAN,REBECCA UPPER VALLEY BOBCATS 25 F 0.1800
______min______sec______hun
___
45 NEBEKER,KASIE UPPER VALLEY BOBCATS 33 F 0.2700
______min______sec______hun
___
8 HUGLIN,KENDRA BOISE COMMUNITY 32 F 0.2800
______min______sec______hun
___
14 OLIVER,KATHERINE BOISE COMMUNITY 46 F 0.2800
______min______sec______hun
___
50 M SS - HEAT - 04
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
49 SILVAZ,HEATHER UPPER VALLEY BOBCATS 23 F 0.2900
______min______sec______hun
___
10 JOHNSON,TINA BOISE COMMUNITY 56 F 0.3100
______min______sec______hun
___
44 HUNZEKER,RACHELLE UPPER VALLEY BOBCATS 24 F 0.3500
______min______sec______hun
___
42 DEARDEN,CHRISTY UPPER VALLEY BOBCATS 45 F 0.3500
______min______sec______hun
___
SS|XC COURSE END OF PAGE 4   6/03/20 6:35 PM
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-5   6/03/20 6:35 PM
50 M SS - HEAT - 05
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
46 PIRKLE,DESTINI UPPER VALLEY BOBCATS 25 F 0.3500
______min______sec______hun
___
23 COLEMAN,SHEEBA BURLEY BOBCATS 37 F 1.0000
______min______sec______hun
___
50 STONE,GLORIA - LYNNETTE UPPER VALLEY BOBCATS 47 F 1.0000
______min______sec______hun
___
36 MINSHALL,JENNYE GATE CITY 42 F 1.0825
______min______sec______hun
___
50 M SS - HEAT - 06
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
26 HARPER,IVAN BURLEY BOBCATS 17 M 0.1300
______min______sec______hun
___
5 EATON,SCOTT BOISE COMMUNITY 51 M 0.1500
______min______sec______hun
___
32 VALLE,JERRY BURLEY BOBCATS 41 M 0.2000
______min______sec______hun
___
38 PAULSEN,DENTON GATE CITY 33 M 0.2236
______min______sec______hun
___
50 M SS - HEAT - 07
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
51 WOMACK,JARAD UPPER VALLEY BOBCATS 44 M 0.2400
______min______sec______hun
___
13 MURRAY,REUBEN BOISE COMMUNITY 43 M 0.2600
______min______sec______hun
___
11 KNIFONG,DENNIS BOISE COMMUNITY 61 M 0.2900
______min______sec______hun
___
37 PAULSEN,CASEY GATE CITY 41 M 0.3215
______min______sec______hun
___
SS|XC COURSE END OF PAGE 5   6/03/20 6:35 PM
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-6   6/03/20 6:35 PM
50 M SS - HEAT - 08
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
7 HANSEN,JACK BOISE COMMUNITY 39 M 0.3600
______min______sec______hun
___
6 FLEISCHMAN,RUSTY BOISE COMMUNITY 44 M 0.3900
______min______sec______hun
___
34 ALVEY,DAYNON GATE CITY 36 M 0.4500
______min______sec______hun
___
50 M SS - HEAT - 09
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
4 BRUGGER,SAILAN BOISE COMMUNITY 40 M 0.5100
______min______sec______hun
___
17 SANDMEYER,MAX BOISE COMMUNITY 54 M 0.5300
______min______sec______hun
___
27 JUDD,AARON BURLEY BOBCATS 23 M 1.0000
______min______sec______hun
___
100 M SS - HEAT - 01
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
25 CUEVAS,BRISEYDA BURLEY BOBCATS 14 F 0.3500
______min______sec______hun
___
33 WYATT,ANGELICA BURLEY BOBCATS 15 F 0.5500
______min______sec______hun
___
SS|XC COURSE END OF PAGE 6   6/03/20 6:35 PM
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-7   6/03/20 6:35 PM
100 M SS - HEAT - 02
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
29 LABRUM,DORA BURLEY BOBCATS 17 F 0.3500
______min______sec______hun
___
22 ANTHONEY,LARISA BURLEY BOBCATS 19 F 0.4500
______min______sec______hun
___
24 CONTRERAS,CARLEE BURLEY BOBCATS 17 F 1.1000
______min______sec______hun
___
3 BRILZ,LEANN BOISE COMMUNITY 21 F 1.2200
______min______sec______hun
___
100 M SS - HEAT - 03
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
21 VALLE,MARIE BOISE COMMUNITY 25 F 0.3800
______min______sec______hun
___
12 MOON,GABI BOISE COMMUNITY 24 F 0.4000
______min______sec______hun
___
10 JOHNSON,TINA BOISE COMMUNITY 56 F 0.5700
______min______sec______hun
___
9 HUTCHENS,ANNMARIE BOISE COMMUNITY 39 F 0.5800
______min______sec______hun
___
100 M SS - HEAT - 04
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
45 NEBEKER,KASIE UPPER VALLEY BOBCATS 33 F 1.0500
______min______sec______hun
___
14 OLIVER,KATHERINE BOISE COMMUNITY 46 F 1.0800
______min______sec______hun
___
8 HUGLIN,KENDRA BOISE COMMUNITY 32 F 1.0800
______min______sec______hun
___
42 DEARDEN,CHRISTY UPPER VALLEY BOBCATS 45 F 1.2800
______min______sec______hun
___
SS|XC COURSE END OF PAGE 7   6/03/20 6:35 PM
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-8   6/03/20 6:35 PM
100 M SS - HEAT - 05
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
50 STONE,GLORIA - LYNNETTE UPPER VALLEY BOBCATS 47 F 1.3900
______min______sec______hun
___
36 MINSHALL,JENNYE GATE CITY 42 F 2.3544
______min______sec______hun
___
23 COLEMAN,SHEEBA BURLEY BOBCATS 37 F 2.5000
______min______sec______hun
___
100 M SS - HEAT - 06
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
31 MOSSO,ESMERALDA BURLEY BOBCATS 16 M 0.2500
______min______sec______hun
___
16 REEDER,DALTON BOISE COMMUNITY 18 M 0.2800
______min______sec______hun
___
26 HARPER,IVAN BURLEY BOBCATS 17 M 0.3500
______min______sec______hun
___
100 M SS - HEAT - 07
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
19 SPALDING,JEREMY BOISE COMMUNITY 24 M 0.2000
______min______sec______hun
___
15 OWENS,BRANDON BOISE COMMUNITY 28 M 0.2100
______min______sec______hun
___
28 KNOPP,MATTHEW BURLEY BOBCATS 24 M 0.2300
______min______sec______hun
___
20 STANKO,JAMES BOISE COMMUNITY 39 M 0.2800
______min______sec______hun
___
SS|XC COURSE END OF PAGE 8   6/03/20 6:35 PM
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-9   6/03/20 6:35 PM
100 M SS - HEAT - 08
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
18 SMITH,PAUL BOISE COMMUNITY 32 M 0.3900
______min______sec______hun
___
2 BOTT,IAN BOISE COMMUNITY 36 M 0.4100
______min______sec______hun
___
32 VALLE,JERRY BURLEY BOBCATS 41 M 0.4500
______min______sec______hun
___
100 M SS - HEAT - 09
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
38 PAULSEN,DENTON GATE CITY 33 M 0.4653
______min______sec______hun
___
51 WOMACK,JARAD UPPER VALLEY BOBCATS 44 M 0.5400
______min______sec______hun
___
13 MURRAY,REUBEN BOISE COMMUNITY 43 M 0.5500
______min______sec______hun
___
100 M SS - HEAT - 10
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
37 PAULSEN,CASEY GATE CITY 41 M 1.0523
______min______sec______hun
___
7 HANSEN,JACK BOISE COMMUNITY 39 M 1.0600
______min______sec______hun
___
11 KNIFONG,DENNIS BOISE COMMUNITY 61 M 1.2600
______min______sec______hun
___
SS|XC COURSE END OF PAGE 9   6/03/20 6:35 PM
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-10   6/03/20 6:35 PM
100 M SS - HEAT - 11
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
6 FLEISCHMAN,RUSTY BOISE COMMUNITY 44 M 1.2700
______min______sec______hun
___
34 ALVEY,DAYNON GATE CITY 36 M 1.3200
______min______sec______hun
___
100 M SS - HEAT - 12
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
4 BRUGGER,SAILAN BOISE COMMUNITY 40 M 2.0000
______min______sec______hun
___
1 ALDRICH,NICK BOISE COMMUNITY 36 M 2.0100
______min______sec______hun
___
200 M SS - HEAT - 01
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
21 VALLE,MARIE BOISE COMMUNITY 25 F 1.2500
______min______sec______hun
___
9 HUTCHENS,ANNMARIE BOISE COMMUNITY 39 F 2.0600
______min______sec______hun
___
SS|XC COURSE END OF PAGE 10   6/03/20 6:35 PM
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-11   6/03/20 6:35 PM
200 M SS - HEAT - 02
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
31 MOSSO,ESMERALDA BURLEY BOBCATS 16 M 0.4300
______min______sec______hun
___
16 REEDER,DALTON BOISE COMMUNITY 18 M 0.5800
______min______sec______hun
___
200 M SS - HEAT - 03
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
28 KNOPP,MATTHEW BURLEY BOBCATS 24 M 0.4800
______min______sec______hun
___
15 OWENS,BRANDON BOISE COMMUNITY 28 M 1.0400
______min______sec______hun
___
1 ALDRICH,NICK BOISE COMMUNITY 36 M 1.3200
______min______sec______hun
___
SS|XC COURSE END OF PAGE 11   6/03/20 6:35 PM
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-12   6/03/20 6:35 PM
4 X 100 M RELAY SS - HEAT - 01
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
49 SILVAZ,HEATHER UPPER VALLEY BOBCATS 23 F 1.8200
______min______sec______hun
___
45 NEBEKER,KASIE UPPER VALLEY BOBCATS 33 F 1.8200
______min______sec______hun
___
43 EGAN,REBECCA UPPER VALLEY BOBCATS 25 F 1.8200
______min______sec______hun
___
44 HUNZEKER,RACHELLE UPPER VALLEY BOBCATS 24 F 1.8200
______min______sec______hun
___
33 WYATT,ANGELICA BURLEY BOBCATS 15 F Burley 2 2.5000
______min______sec______hun
___
29 LABRUM,DORA BURLEY BOBCATS 17 F Burley 2 2.5000
______min______sec______hun
___
22 ANTHONEY,LARISA BURLEY BOBCATS 19 F Burley 2 2.5000
______min______sec______hun
___
25 CUEVAS,BRISEYDA BURLEY BOBCATS 14 F Burley 2 2.5000
______min______sec______hun
___
SS|XC COURSE END OF PAGE 12   6/03/20 6:35 PM
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-13   6/03/20 6:35 PM
4 X 100 M RELAY SS - HEAT - 02
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
20 STANKO,JAMES BOISE COMMUNITY 39 M Red Team 1.3800
______min______sec______hun
___
19 SPALDING,JEREMY BOISE COMMUNITY 24 M Red Team 1.3800
______min______sec______hun
___
16 REEDER,DALTON BOISE COMMUNITY 18 M Red Team 1.3800
______min______sec______hun
___
15 OWENS,BRANDON BOISE COMMUNITY 28 M Red Team 1.3800
______min______sec______hun
___
12 MOON,GABI BOISE COMMUNITY 24 F White Team 2.3100
______min______sec______hun
___
1 ALDRICH,NICK BOISE COMMUNITY 36 M White Team 2.3100
______min______sec______hun
___
21 VALLE,MARIE BOISE COMMUNITY 25 F White Team 2.3100
______min______sec______hun
___
18 SMITH,PAUL BOISE COMMUNITY 32 M White Team 2.3100
______min______sec______hun
___
9 HUTCHENS,ANNMARIE BOISE COMMUNITY 39 F BLUE TEAM 3.3200
______min______sec______hun
___
10 JOHNSON,TINA BOISE COMMUNITY 56 F BLUE TEAM 3.3200
______min______sec______hun
___
13 MURRAY,REUBEN BOISE COMMUNITY 43 M Blue Team 3.3200
______min______sec______hun
___
2 BOTT,IAN BOISE COMMUNITY 36 M Blue Team 3.3200
______min______sec______hun
___
SS|XC COURSE END OF PAGE 13   6/03/20 6:35 PM
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-14   6/03/20 6:35 PM
4 X 100 M RELAY SS - HEAT - 03
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
23 COLEMAN,SHEEBA BURLEY BOBCATS 37 F Burley 3 3.7000
______min______sec______hun
___
24 CONTRERAS,CARLEE BURLEY BOBCATS 17 F Burley 3 3.7000
______min______sec______hun
___
32 VALLE,JERRY BURLEY BOBCATS 41 M Burley 3 3.7000
______min______sec______hun
___
27 JUDD,AARON BURLEY BOBCATS 23 M Burley 3 3.7000
______min______sec______hun
___
5 EATON,SCOTT BOISE COMMUNITY 51 M Purple Team 4.3400
______min______sec______hun
___
14 OLIVER,KATHERINE BOISE COMMUNITY 46 F Purple Team 4.3400
______min______sec______hun
___
8 HUGLIN,KENDRA BOISE COMMUNITY 32 F Purple Team 4.3400
______min______sec______hun
___
3 BRILZ,LEANN BOISE COMMUNITY 21 F Purple Team 4.3400
______min______sec______hun
___
17 SANDMEYER,MAX BOISE COMMUNITY 54 M Orange Team 6.0000
______min______sec______hun
___
6 FLEISCHMAN,RUSTY BOISE COMMUNITY 44 M Orange Team 6.0000
______min______sec______hun
___
7 HANSEN,JACK BOISE COMMUNITY 39 M Orange Team 6.0000
______min______sec______hun
___
11 KNIFONG,DENNIS BOISE COMMUNITY 61 M Orange Team 6.0000
______min______sec______hun
___
SS|XC COURSE END OF PAGE 14   6/03/20 6:35 PM
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-15   6/03/20 6:35 PM
4 X 100 M UNIFIED RELAY SS - HEAT - 01
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
28 KNOPP,MATTHEW BURLEY BOBCATS 24 M Burley 1 2.0000
______min______sec______hun
___
26 HARPER,IVAN BURLEY BOBCATS 17 M Burley 1 2.0000
______min______sec______hun
___
31 MOSSO,ESMERALDA BURLEY BOBCATS 16 M Burley 1 2.0000
______min______sec______hun
___
30 MOREY(UNIFIED),MATTHEW BURLEY BOBCATS 16 M Burley 1 2.0000
______min______sec______hun
___
SS|XC COURSE END OF PAGE 15   6/03/20 6:35 PM
 
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
SS|XC COURSE PAGE-16   6/03/20 6:35 PM
1500 M SS - HEAT - 01
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
49 SILVAZ,HEATHER UPPER VALLEY BOBCATS 23 F 18.3300
______min______sec______hun
___
12 MOON,GABI BOISE COMMUNITY 24 F 19.2400
______min______sec______hun
___
43 EGAN,REBECCA UPPER VALLEY BOBCATS 25 F 21.1700
______min______sec______hun
___
44 HUNZEKER,RACHELLE UPPER VALLEY BOBCATS 24 F 23.3500
______min______sec______hun
___
1500 M SS - HEAT - 02
SOUTHWEST AND EASTERN WINTER REGIONAL GAMES
NAME TEAM AGE SEX NOTES QUALIFY RESULT PLACE
19 SPALDING,JEREMY BOISE COMMUNITY 24 M 14.3100
______min______sec______hun
___
18 SMITH,PAUL BOISE COMMUNITY 32 M 18.0100
______min______sec______hun
___
2 BOTT,IAN BOISE COMMUNITY 36 M 18.1400
______min______sec______hun
___
20 STANKO,JAMES BOISE COMMUNITY 39 M 18.4300
______min______sec______hun
___


SS|XC COURSE - END OF PAGE 16   Wednesday, June 3, 2020 6:35:51 PM PDT


END OF SS|XC COURSE - 38 TOTAL HEATS


 
MEDALS/RIBBONS COUNT
1ST:50
2ND:42
3RD:32
4TH:12
5TH:0
6TH:0